Porady - wstęp

Jednym z podstawowych elementów wykończenia własnego domu jest ułożenie kostki brukowej. Kostka stanowi ważny element dekoracyjny i użytkowy posesji. Podkreśla styl domu, nadaje charakter naszemu ogrodowi, jest wizytówką i ozdobą naszej posesji. Kostka brukowa stanowi również funkcjonalny element przestrzeni - chroni przed zabrudzeniami bezpośrednio z gruntu, zabezpiecza budynek, drogę, chodnik przed odprowadzeniem wilgoci.

Na rynku znajduje się wiele rodzajów kostek i elementów dekoracyjnych. Można dopasować je do gustu i potrzeb każdego klienta. Decyzja o układaniu kostki zapada na różnych etapach budowy. Najlepszym momentem na układanie kostki brukowej jest etap po otynkowaniu budynku i wykonaniu ogrodzenia. Kostka jest wyrobem betonowym i bardzo trudno z niej usunąć zabrudzenia powstałe podczas różnych prac wykończeniowych budynku.

Fotolia_3450558_XS.jpg 


Skontaktuj się z nami

W przypadku zainteresowania prosimy o nawiązanie kontaktu - przedstawimy osobiście pełną ofertę bezpośrednio na miejscu w dogodnym dla Państwa terminie.

Skorzystaj z formularza kontaktowego

Jacek Walasek 502 604 527
Tomasz Stępień 784 966 770

e-mail: perfektbruk@gmail.com

Strona: www.perfekt-bruk.pl

Perfekt-Bruk, usługi brukarskie, profesjonalne projektowanie i układanie kostki brukowej, granitowej. Świętokrzyskie, Busko, Pińczów, Kazimierza Wielka, Chmielnik, Stopnica, Pacanów, Nowy Korczyn, Michałów, Połaniec, tel. 502 604 527, tel. 784 966 770, www.perfekt-bruk.pl, perfektbruk@gmail.com